Të gjitha kategoritë
EN

Shtëpi> Rreth nesh > Rreth nesh

4

Hunan Techray Medical Technology Co., Ltd is an innovative company which integrates the research, design, production, sales, installation and after-sales into intelligent system based on green medical environment purification.

Techray fokusohet në fushën e shëndetit të oksigjenit, e cila është një markë profesionale në industrinë e prodhimit të oksigjenit të sitës molekulare mjekësore të nivelit të lartë. Si pjesëmarrës kombëtar dhe përcaktues i standardit të ri për sistemin e gjenerimit të oksigjenit me sitë molekulare mjekësore, Techray fitoi vazhdimisht ofertën me çmimin e parë në projektin e gjenerimit të oksigjenit në pllajë të Departamentit të Përbashkët të Logjistikës të Komisionit Qendror Ushtarak 

Techray ka një ekip të fortë inovativ ekspertësh teknikë, i cili ka krijuar një qendër të fortë kërkimore që integron kërkimin teknik, profesional dhe sistematik me institucionet dhe universitetet ndërkombëtare të kërkimit të sitës molekulare. Kompania zotëronte më shumë se 100 kualifikime të teknologjisë së re të pronësisë intelektuale në fushën e sistemit të gjenerimit të oksigjenit të sitës molekulare mjekësore. Ajo mori 5 patenta kombëtare të shpikjeve për gjeneratorin tonë ekskluziv inteligjent modular të oksigjenit. Aktualisht, Techray i është dhënë marka e famshme provinciale, ISO9001, certifikimi i sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO13485 dhe certifikimi ISO14001 dhe OHSAS18001, si dhe ka fituar certifikimin e ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë dhe të ndërmarrjeve të softuerit të dyfishtë. Të gjitha produktet kanë kualifikimin e industrisë mjekësore

Techray ofron zgjidhje gjithëpërfshirëse të sistemit mjekësor të oksigjenit bazuar në teknologji të fortë dhe avantazhe të personalizuara të integrimit. Me përpjekjet tona të vazhdueshme për shumë vite, ne krijuam një rrjet të shëndoshë shitjesh dhe shërbimi, i cili mund të arrihet në zonën Lindore, Perëndimore, Jug, Veri dhe Mesme. Kompania ngriti më shumë se 30 degë/zyra dhe ofroi shërbime cilësore për më shumë se 3000 institucione mjekësore.

In the future, Techray will continue to concentrate on our technological innovation with our good supporting of capital and provide the best high-quality service for our customers.

Informata themelore
kompaniTechray Medical Technology Co., Ltd
I themeluarViti 2007
Lloji i biznesitProdhuesi dhe Kompania Tregtare
Shërbimet primareMedical PSA Modular Oxygen Plant sistem
Produkte të tjeraSistemi i mbushjes së cilindrave të oksigjenit, Peoject i tubacionit të gazit mjekësor, Sistemi i ajrit mjekësor, Sistemi i vakumit mjekësor, Koncentratori i oksigjenit për përdorim në shtëpi
MarkëTechray
AdresaNdërtesa 1F-3F A1, Zona Ndërkombëtare e Industrisë së Pajisjeve Mjekësore Lugu, Nr. 229, Rruga Guyuan, Changsha, Hunan, Kinë
Tregti dhe Treg
Market kryesoreAzia Juglindore, Afrika, Lindja e Mesme, Azia Lindore, Evropa Perëndimore, Azia Jugore, Oqeani, globi
Porti më i afërt për eksportin e produkteveChangsha, Shenzheng, Shangai
Klauzolat e dorëzimit sipas mënyrës së tregtisëFOB, EXW, CIF, FCA
Metodat e pranueshme të pagesësT/T, L/C, PayPal, Western Union, Cash
Nëse ndonjë zyrë jashtë shtetit është në dispozicionjo
Qarkullimi i biznesit102 milionë dollarë në vit
Vëllimi i eksportit15 milionë dollarë në vit
Numri i punonjësve të departamentit të tregtisë së jashtme15
Numri i studiuesve120
Numri i inspektorëve të cilësisë10
Numri i të gjithë punonjësve500
Informacion mbi fabrikën
Zona e Fabrikës40,000m2
Punonjësit500
Shto bimëSouthwest corner of the intersection of Chayuan Road and Chayuan 2nd Road, High-tech Zone, Changsha City, Hunan Province