Të gjitha kategoritë
EN

Impianti i tipit të oksigjenit të gjitha-në-një

Ti je ketu : Shtëpi> Produkte > Uzina Mjekësore e Oksigjenit PSA > Impianti i tipit të oksigjenit të gjitha-në-një

 • https://www.techraychina.com/upload/product/1642751871624523.jpg

Impianti i oksigjenit gjithëpërfshirës për spital


hetim
 • Përshkrimi i provës
Përshkrimi i provës

Sistemi i gjeneratorit modular të oksigjenit PSA i tipit të integruar

 1. Integruar shumë 

  Dizajn i arsyeshëm i strukturës, kursim i hapësirës.

 2. Nuk ka instalim

  Nuk ka instalim, shkurtoni kohën e instalimit.

 3. Performancë perfekte

  Mirëmbajtja e funksionimit të telekomandës, Shkalla e ulët e dështimit.

 4. Kërkesa të larmishme

  Plotësimi i nevojave të spitalit, ushtrisë, KTV-së dhe sallës së konferencave.


Na Kontaktoni