Të gjitha kategoritë
EN

Impianti i oksigjenit i tipit të kontejneruar

Ti je ketu : Shtëpi> Produkte > Uzina Mjekësore e Oksigjenit PSA > Impianti i oksigjenit i tipit të kontejneruar

  • https://www.techraychina.com/upload/product/1643003197459558.png

Impianti i oksigjenit i tipit PSA me kontejnerë për spital


hetim
  • Përshkrimi i provës
Përshkrimi i provës

Containerized Type PSA oxygen plant, More convenient way producing oxygen

Lloji i strukturës modulare/Prodhimi i oksigjenit me efikasitet të lartë/Teknologji e fillimit të integruar me temperaturë të ulët/Përqendrimi 93%±3%/Stil dhe model i larmishëm

Karakteristikat:

1. Sistemi i lartë i integruar i gjenerimit të oksigjenit

Ai përfshin kompresor ajri, tharëse të ftohtë, rezervuar oksigjeni. Të gjitha pjesët e integruara në një enë. Kursimi i hapësirës, ​​me shumë funksione. Dizajni i ndikimit.

2. Zgjedhje të larmishme

Sistemi mund të personalizohet sipas kërkesave tuaja.

3. Prodhimi i oksigjenit me efikasitet të lartë

Teknologjia modulare, pastërtia mund të arrijë 93±3%, prodhim i qëndrueshëm i oksigjenit

4. Dizajn rezistent ndaj goditjeve dhe thithës të goditjeve

Është i përshtatshëm për transport në distanca të gjata për përdorim celular

opsioni i fabrikës së oksigjenit

1. Lehtë për të vepruar

2. Rezistenca ndaj goditjeve

3. Hapësirë ​​e rezervuar mirëmbajtjeje

4. Dizajn pa vaj

5. Plotësisht automatikisht


Na Kontaktoni