Të gjitha kategoritë
EN

Impianti i vogël i integruar i oksigjenit

Ti je ketu : Shtëpi> Produkte > Uzina Mjekësore e Oksigjenit PSA > Impianti i vogël i integruar i oksigjenit

  • https://www.techraychina.com/upload/product/1645597543321304.jpg
  • https://www.techraychina.com/upload/product/1645597265919666.jpg
  • https://www.techraychina.com/upload/product/1645597440153468.jpg
  • https://www.techraychina.com/upload/product/1645597441666382.jpg

Fabrika e oksigjenit me madhësi të vogël për klinikë


hetim
  • Përshkrimi i provës
Përshkrimi i provës

1. Shumë i integruar

Ai përfshin kompresor ajri, tharëse të ftohtë, rezervuar ajri, gjenerator oksigjeni dhe rezervuar oksigjeni. hapësirë ​​e vogël e zënë

2.Supercharge automatikisht

Nuk ka nevojë për përforcues shtesë me funksionin e atomizimit

3.Nuk ka nevojë për certifikatë

Dizajni i ruajtjes së gazit në bllok, nuk ka nevojë për certifikatë enë nën presion.

4.Sistemi i telekomandimit

Kontrolli i datës në distancë. Mbikëqyret nga departamenti kompetent shëndetësor, spitali dhe fabrika

Na Kontaktoni